Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Vizážistické služby

Nechte se hýčkat profi průvodkyní v džungli šminek,make-upu,barev.trendů..

Vizážistické služby
Lehké nahé líčení po ošetření 100 CZK
Líčení dle příležitosti 200-500 CZK
Svatební líčení bez zkoušky 1000 CZK
Svatební líčení s jednou zkouškou 1500 CZK
Svatební focení (líčí se na místě určené nevěstou, viz.ceník svatební focení)  

Denní líčení 

Jemné přirozené líčení, které podtrhne vaše přednosti a zakryje nedostatky. Výsledkem bude líčení, které na první pohled působí velice jemně, čistě, přirozeně a upraveně.Líčení zahrnuje i barevnou typologii.

Večerní a společenské líčení

pomocí conturingu,modeláží,zvětšovaní rtů a další profi postupů vytvořím dokonalé líčení, které bude vypadat výrazně a elegantně,ale zároveň nenuceně. Líčení bude vhodné na kameru i focení a zároveň bude vypadat přirozeně. Líčení zahrnuje i barevnou typologii.

Foto make-up

tento druh líčení má zcela jiné postupy, pravidla a proto se nedoporučuje se nechat fotografovat bez vizážisty. Líčení musí být výraznější, zároveň je nutné zachovat matný vzhled bez třpytu kvůli efektu a lesku.Na focení budoucích maminek nabízím i bodypaiting na přání. Líčení zahrnuje i barevnou typologii.

Svatební líčení

u tohoto líčení kladu důraz i na dokonale upravenou pleť, aby líčení vypadalo co nejlépe, je třeba mít hydratovanou, vyžehlenou pleť, perfektně upravené obočí. Vše provedeme v den svatby, ale pro vaši představu je nutná zkouška. Líčení bude perfektně vymodelované, fixované tak, aby vydrželo celý den krásné a to za každého počasí a drželo i v emočně vypjatých okamžicích. Kombinace líčidel je poskládána tak, že bude výrazná na fotografiích a videu,  zároveň bude vypadat krásně a přirozeně i na přímý pohled.